| xSequel a întrebat:

Exista lesbiene frumoase? Stiu ca e o intrebare cam... tampita, dar pe toate care le-am vazut in seriale, internet, arata ca niste baieti....si ma refer la cele reale.

Răspuns Câştigător
| Rebecca009 a răspuns:

Lesbienele autentice, care au fost mereu sigure de sexualitatea lor, sunt de regula mai masculine, baietoase.
Chestia asta cu lesbienele frumoase e o tendinta mai recenta, o meteahna a pitipoancelor snoabe care imita tot ce vad la tv sau pe net, ca sa se integreze in tiparele impuse de societatea moderna. Majoritatea lesbienelor frumoase/feminine sunt foste hetero care au iubit, au avut relatii si au fost atrase de barbati.

| CheshireDeadCat a răspuns (pentru Rebecca009):

laughing Şi uite că din puţinile lesbiene pe care le cunosc nici măcar una nu e urâtă sau băieţoasă, şi nu-s nici pe aproape piţiponce.

14 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

De ai sti tu ca unele dintre colegele tale de liceu isi iau limba in gura pe la petreceri...
da sunt lesbience foarte frumoase

| OnuOnulică a răspuns:

Unele lezbience sunt mai frumoase de cât îţi poţi imagina tu! big grin

| neutrino a răspuns:

Viata bate filmul.

| anonimguy3 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=VzoBlMIsNPg

Te poftesc sa te convingi... Sper sa nu ma injuri dar asta e inceputul unui film porno =))

| xSequel explică (pentru anonimguy3):

OMG... intr-adevar sunt frumoase, dar sunt actrite porno. Si majoritatea actritelor porno trebuie sa fie in stare sa o faca si cu femei.

| anonimguy3 a răspuns (pentru xSequel):

Toti stim. happy Dar trebuie sa accepte ca daca fac cu un barbat trebuie sa ia niste **** in gura. happy

| Vektor a răspuns:

Ellen DeGeneres si sotia sa Portia de Rossi

| Morrígu a răspuns:

Fosta mea era bi.
Si crede-ma. Fete ca ea tot sa mai existe!
Sigur ca sunt, sunt si lesbiene chiar foarte feminine.

| Alisse a răspuns:

Daca tie nu iti plac inseamna ca nu sunt frumoase? Da e o intrebare tampita...Sunt mai multe tipuri de lesbiene mai feminine sau masculine nu are importanta nu putem avea gusturi la fel.

| Alisse a răspuns:

Normal ca exista! Prietena mea de ex..nu te lua dupa seriale sau filme, sunt mai multe tipuri de lesbiene.

| Deanimus a răspuns:

Exista. Si-n seriale, si-n filme porno, si-n realitate cunosc cateva. Si-s deosebit de frumoase.

| Valentino46Rossi a răspuns:

Exista lesbiene la care multi baieti tanjescwinking

| LEGOOOOO a răspuns:

Eu una nu prea cunosc fete lesbi... mai mult fete bi. sunt foarte frumoase