| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti, conteaza cum arata zona intima a fetei? Ma refer la aspect(labiile), am vazut multe glume rele despre asta. Conteaza asa mult?
Mersi!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unii o sa zica ca are multi km la bord si altii considera ca cineva a tras de labiile alea cu dintii, restul nu tin cont

| Violleta2022 a răspuns:

Nu conteaza cum arata, atata vreme cat este curata si frumos mirositoare, toate pasaricile sunt atractive.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea ca barbatii sa fie deranjati de faptul ca labiile au o anumita forma mai aparte, mai deosebita sau sa fie nemultumit de marimea labiei mici/mari ori a clitorisului de regulapoate fi doar foarte mica. Bineinteles in cazul in care barbatul nu este un individ mult prea tipicar. big grin

| Dana1999 a răspuns:

Chiar nu le pasa.

| numelealesecelinteles a răspuns:

Atat timp cat e clean "micuța" rozalie si abia asteapta sa fie păpată, no problem?