| TpUsername a întrebat:

Exista modalitati de ati mări penisul fără operatie?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe baza cercetarilor stiinrifice si a studiilor medicale de laborator, a reiesit ca NU exista nici-o metoda reala sau posibila de a se modifica dimensiunea penisului. Marimea/dimensiunea penisului ca si a celorlalte organe, existente in exteriorul cat si in interiorul organismului sunt in conformitate cu informatia genetica transmisa de parinti prin cromozomii existenti in ADN-ul fiecarui individ. Vei fi nevoit sa accepti si sa te resemnezi si sa te multumesti cu ceea ce te-a inzestrat natura. Sanatate!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

NU, nu exista!

| mihai69 a răspuns:

Te uiți cu lupa la el.

| ShamelessQboy a răspuns:

Am văzut multe reclame, dar încă nu am auzit pe nimeni sa confirme asta!
Personal nu am incercat nimic pentru că nu am nevoie...

| Kimball a răspuns (pentru ShamelessQboy):

A incercat un prieten de..al meu titan gel si sa ales cu arsuri cicawinking

| Mihai_Andrei_1996_jNCS a răspuns:

Titan Gel