| roby223 a întrebat:

Exista vreo modalitate sa îți mărești penisul fără operație?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu exista modalitati, tratamente "minuni" sau masaze care maresc.
Daca exista vreun miracol de acest gen, nu mai existau barbati nefericiti pe fata pamantului, toti avand organul cat de lung il doreau.
Operatia chirurgicala de marire a penisului, ti-l poate marii cu maxim 2-3 cm, dar vine cu pericolul sa ramai impotent, pentru ca sansele de reusita ale operatiei, sunt de doar 50%.

| corbulalbrosu a răspuns:

La aceasta intrebare s-a raspuns de N+1 ori invariabil prin NU. Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Nu există nici o modalitate.

| sofisis a răspuns:

Absolut niciuna.

| Plato a răspuns:

Niciuna.

| CdeMetal a răspuns:

Tragi de el.

| gogu220 a răspuns:

Nu asculta ce zic răutăciosii ăştia, există o metodă.

Faci sex de trei ori pe zi timp de cel puţin o lună şi să vezi ce schimbare majoră.
E ca la haltere, tragi de fiare şi după câteva şedinţe vezi cum se umflă muschii.

Şi nu mai dezamagiti omu. Speranţa moare ultima. Fiecare e liber sa creadă.

| jj7700 a răspuns:

Permanent? Nu. Temporar poti folosi o pompa pentru penis, dar nu iti recomand, intrucat exista riscul sa iti accidentezi sistemul vascular din penis.