| qieiqpalz a întrebat:

Exista o metoda care sa ma ajute sa ma tina mai mult cand ma masturbez?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu crezi ca ar trebui sa te gandesti la faptul ca sa te tina cand vei face sex cu o fata?
Masturbarea in exces dauneaza grav sanatatii.

| qieiqpalz explică (pentru darrio2007):

Pai..va fi naspa camd voi face sex sa nu ma tina mult sad

| corbulalbrosu a răspuns:

DA, exista. Poti sa-ti prelungesti timpului de masturbare prin inreruperea frecarii sau chiar opriri de scurta durata, sau chiar prin schimbarea frecventa a palmelor intre ele. Succes! big grin

| qieiqpalz explică (pentru corbulalbrosu):

E o diferenta mare?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru qieiqpalz):

Cu un pic de vointa, dar si cu multa determinare/hotarare in cazul in care nu ai altceva mai bun de facut, poti s-o tii asa....toata ziua. big grin

| mihai69 a răspuns:

Stai așa... cine „să te țină"? că dacă vrei te țin eu cât e nevoie.winking