| inna a întrebat:

Credeti ca mai exista oameni care iubesc sincer in ziua de astazi? Eu incep sa ma indoiesc.ca ar mai exista happy

Răspuns Câştigător
| scufitzaneagra a răspuns:

Au existat...exista...si vor exista ..pentru ca nu ai intalnit o astfel de iubire nu inseamna ca nu exista...bye

16 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Trairile umane sunt aceleasi dintotdeuna. Poate tu ti-ai imaginat iubirea altfel decat este ea in realitate. Poate ai ales gresit partenerul si asta te-a condus spre concluzia disparitiei iubirii. Poate tu insati ai facut greseli in iubire.

| Pho3nix a răspuns:

De ce te indoiesti?
E adevarat ca in ziua de azi unii baieti cauta fete doar pentru o aventura de o noapte.
Dar cu siguranta mai sunt cupluri care se iubesc cu adevarat.

| thehope a răspuns:

Iubirea adevarata exista...ca altfel nu ai mai auzi de atatea cupluri care sunt fericite si au o viata implinita...problema e sa stii sa mentii acea dragoste... ceea ce faci tu/partenerul tau trebuie sa intretina acea flacara a iubirii cat mai mult aprinsa cu o flacara mare... iar daca simti ca acea flacara ca paleste...lupta sa o refaci mare...si arda din nou cu putere... iubirea in cele mai multe cazuri cand apare am prefera sa fie pentru toata viata...insa nu de cele mai multe ori avem norocul asta sa fie asa...

| r8driver a răspuns:

Sunt de acord cu tine...

| stillhartu a răspuns:

Cu siguranta exista. Asa cum a existat dintotdeauna. Insa asta nu s-a intamplat tuturor. De ce nu stiu.
Fiecare dupa cum isi face norocul.

| copilu a răspuns:

Tu. iubesty sau ai iubit vreodata? asta doar asa de curios... poate mai exista si oameni care se iubesc doar ca iti trebuie timp sa ii observi...bafta

| Amrita a răspuns:

sigh Si eu imi pun intrebarea asta.si acum, ca trec printr-o perioada cam."fara speranta" sa zicem, si eu ma indoiesc la fel ca si tine ca mai exista oameni cu iubire pura. Ce cred eu ca e cu adevarat important este sa iti pastrezi un suflet inocent, de copil si sa iubesti asa cum ai dori sa te iubeasca pe tine oamenii.Nu-ti pierde speranta, cineva este acolo, undeva si pentru tine!:*:*Trebuie doar sa ai rabdare si... iubire!

| traistaru a răspuns:

Mai rar dar exista

| cretudancelife a răspuns:

Tu inseaman ca ai resentimenete de la vreo iubire... sa ca exista si nu va muri niciodata ca daca ar muri am avea parte numai de dezastre ...asa ca sa nu te mai indoiesti okwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
... dar tu mai iubești sincer? Te mai implici sentimental?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, existawinking Dar din pacate sunt tot mai putini sad ar trebui sa "contribuim" la inmultirea lor...ar trebui sa fim tot mai multi care iubesc sincerwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista, trebuie doar sa-i intilnesti. Insa cum sa faci sa-ti dai seama ca ai gasit unul din categoria asta... nu prea stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te indoi ca pierzi.si e si riscant sa....te...indoi...esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista dar acum din pacate foarte rar mai gasesti o asemenea perssadnu toti au norocul de o pers care sa iubesca cu adevarat...acum mai nou e ca persoana care iubeste e cea care sufera intotdeauna...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nimeni nu mai iubeste cu adevarat in ziua de azi vor doar sa.si bata joc de tine

| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Sincer... exista dar sunt pe cale de disparitie, nimeni nu le mai acorda atentie, multi isi bat joc de ei/ele. Urmarind multe subiecte legate pe tema ...Se poate trai si fara iubire, multi au spus ca NU, eu insa spun ca DA se poate. Iar faza cum ca exista cineva pentru tine nici sa hnu te astepti la asa ceva, aceasta vorba e spusa doar sa iti aline singuratatea nicidecum sa te faca sa speri.