| DianaS_1219 a întrebat:

Exista oare prietenie intre baiet si fata cum credeti...

9 răspunsuri:
| kiss a răspuns:

Da este...dar la un moment apare atractia fie ea doar fizica. eu am un prieten foarte bun si recunosc, am confundat amandoi prietenia cu dragostea dar ne-am dat seama ca n-ar mai fi la fel intre noi asa ca am renuntat, suntem prieteni foarte buni si atat big grin depinde de ambele persoane.

| forever4you a răspuns:

Da exista,eu si cu iubitul meu mai intai am fost prieteni, eram foooarte apropiati si apoi cand am vazut ca simtim ceva unul pentru altul am decis sa fim impreuna, intr-o relatie care dureaza din octombrie 2010 pana azi:x bine ca ne-am mai certat:P uite melodia noastra: http://www.trilulilu.ro/tuPoetic/3703b039892fa9

Si in rest sunt buna prietena cu multi baieti:)

| NoNamess a răspuns:

Nulaughing crede'ma ca stiu laughing o sa fiti prt si va maturizati si dati in alte'alea ( ca minewinking o sa fiti impreun si apoi ati stricat si prt si iubirea baftaa
fundha?

Răspuns utilizator avertizat
| Optimus7 a răspuns:

Da

| Suzzy_5903 a răspuns:

Daahappy Exista.Iti zic cazul meu.Cunosc un baiat de ceva timp si suntem foarte buni prieteni ne spunem tot.ne distram impreuna daca avem probleme ne descarcam unul altuia.Este foarte frumos sa ai o relatie de amicitie cu un baiat mai ales ca primesti foarte multe sfaturi folositoare.Depinde acum de fiecare baiat.Vezi cu cine te imprietenesti sa nu iti para rau:*

| danny4everr a răspuns:

Prietenie da dar in timp aceasta devine o relatie foarte frumoasa big grin

| ramona_6109 a răspuns:

Cu sigurantahappy cateodata este mai solida decat una intre 2 fete sau 2 baieti.dar e posibilitatea sa devina si interesati unul de altul

| DianaS_1219 explică:

Posibil...