| *LiGht* a întrebat:

Salut, cum credeti, oare exista prietenie adevarata intre 2 fete si argumentati raspunsul.Ms anticipat.

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Sigur ca poate exista, dar aceasta depinde de calitatea caracterelor lor.

| Amrita a răspuns:

Da, normal ca exista. doar ca nu mereu iti gasesti o prietena buna din prima si mai ales cred ca sunt sanse foarte putine sa-ti gasesti un bff in scoala sau liceu.

| Amelia87 a răspuns:

Eu nu prea cred ca mai exista, din pacate. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista. Eu am 3 prietene adevarate. Si asta doar pentru ca mi le-am facut in copilarie. Atunci cand nu ne gandeam la interese sau la ce avem de castigat una de pe urma alteia. Totul venea de la sine.Inca suntem cele mai bune prietene si ne cunoastem de peste 10 ani. Odata ce cresti nu cred ca iti mai poti face prieteni adevarati in care sa ai incredere totala. Decat in cazuri foarte rare.

| malina_9825 a răspuns:

Nu as zice ca exista. cel putin pentru mine...toate par da fiecare are caracterul ei. daca nu ar fi asa egoiste.asta e parerea mea...acuma nu stiuthinking