| anonim_4396 a întrebat:

Exista riscul unei sarcini daca acum 3 luni am avut ultimul contact sexual(protejat avand prezervativ si ejaculand afara ) iar dupa am avut menstruatie urmatoarele luni, dar am vazut niste firicele de sange putin vizibile cam la o saptamana pana sa imi vina urmatoarea menstruatie?

Poate fi sarcina?!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca exista pentru ca ar fi trebuit sa ai simptome pana acum

| December a răspuns:

Nu ai cum in mod normal. Daca erau 3 saptamani mai puteai sa-ti faci griji, dar dupa 3 luni ar fi trebuit sa ai ceva simptome mai clare.