| Anonimuss124568 a întrebat:

Stiu sa confectionez o tabla ouija din carton dar vreau niste sfaturi si regulile acestiu joc spiritual si nu am sa incep jocul fara ajutor.
Vreau sa stiu ce nu am voie sa intreb adica de Dumnezeu sau esti demon sau un spirit bun?
Si la sfarsitul joucului trebuie sa spun la revedere si daca spiritul nu vrea sa paraseasca tabla ce trebuie sa fac? si daca vorbesc cu un demon ce trebuie sa fac, si cum ma pot apara de el? Vreau raspunsuri care ma ajuta nu stiu daca este adevarat dar vreau sa incerc si daca este adevarat vreau sa stiu regulile.

8 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu ai voie sa intrebi ce numere vor iesi la loto, cine va castiga la Dansez pentru tine, rezultatele la meciuri, subiectele la lucrari, teze sau bac. La sfarsit zici pa si atat. Daca nu merge poti sa dai foc la tabla aia si faci alta.

| sublime89 a răspuns:

Sper ca esti constient ca nu exista spirite.

| Anonimuss124568 explică (pentru sublime89):

Nu cred ca e adevarat dar vreau sa incerc si daca este adevarat sa stiu ce sa fac.

| sublime89 a răspuns (pentru Anonimuss124568):

Nu crezi ca e adevarat, dar totusi poate e adevarat. Bine laughing

| ErrorFound a răspuns:

Sper ca esti constien ca ai nevoie de ceva mai mult decat carton. straight face

| tpuforyou a răspuns:

Termina cu prostiile!