| MrsTomlinson a întrebat:

Exista un baiat pe care il plac...l-am vazut doar pe facebook, dar suntem din acelasi oras..nu vreau sa ii spun direct ca il plac...
Cum sa incep o conversatie?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Scoala. Este un subiect bun, si te ajuta si la "triere". Ca nu cred ca un golanas iti va spune prea multe despre, si nici ca ii va placea subiectul.winking

| LTAA a răspuns:

Il cunosti bine?
Este posibil sa fie doar vreun tepar care vrea ceva de la tine.
Ai mare grija!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci tu esti aia care nu-mi da pace pe facebook, bineeeeee

| nessayaR a răspuns:

Nu spune niciodata unui baiat ca il placi. Va face ce vrea din tine daca ii spui asta. daca si el te place va face el primul pas.

| 456deea a răspuns:

Salut! dar nu-i spune din prima ca-l placi incearca sa-l cunosti pentru a nu face vreo greseala.

| Anonimus900 a răspuns:

Pai... Sa nu incepi direct sa-i zici ca il placi poti incepe asa :
Buna!
Ce faci?
Cred ca de aici sti sa faci o comversatie laughing Dar cel mai bine incearca sa-i vezi greselile sa il cunosti sa vezi daca se potriveste cu tine
Sper ca te-am ajutatwinking