| AnnonnyMa a întrebat:

Buna!happy
Cum incep o conversatie cu un baiat pe care il plac?
Adica cam toate incep cu "Buna, cf?", dar ce as putea sa-i spun ca sa ii dau de inteles ca il plac?

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

A, tu esti aia cu drogurile, cu fumatul, alea alea...puf puf...
iti bagi un trabuc intre picioare, te cracesti in fata lui si ii zici ca ai nevoie de un foc.
dar sa exersezi inainte sa scoti cerculete, alea alea..inimioare...

| ElenaSA a răspuns:

Sa incerci sa-l ajuti, sa-i zambesti, sa ii spui ce-ti place la el.

| Lolităăăă a răspuns:

Nu... mai multe informatii aici. Citeste-le si invata si dupa fa. https://www.google.ro/......https?/url

| AlexisAlexx a răspuns:

Pai poti sa-i dai semnale ca il placi! Adica ii mai zambesti din cand in cand in ore si vezi daca te observa, sau daca vrei sa ii atragi atentia atunci poti sa vorbesti cu el ceva legat de scoala. poti sa ii adresezi uramatoarele intrebari : Hey, ai un pix? Buna ce tema am avut la mate? Tu mergi la concursul acela? Stii intrebari de genul asta! Funda?