| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo comunitate reala gen(o sala special amenajata) pentru ati cauta jumatatea?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Speed-dateing, cauti pe net numele orasului tau si apoi speed date, si sunt evenimente special aranjate in anumite cluburi, cu o taxa de 50-60 (valoarea minima). Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Againrip a răspuns:

Ahaa. Te vreau lângă mine laughing

| mihaidan43 a răspuns:

Eu am prieteni care au incercat sa se puna intr-o relatie apelând la siteuri de dating. Dar dezamagire; cele mai multe cer bani, si ce gasesti pe alea oarecum mai gratuite sunt dornice de avantaje materiale. Eu nu am nici o relatie si nici nu apelez la siteuri sau cluburi. "Calul bun se ia din grajd". De vreme ce o femeie numai isi desface picioarele si gaseste 3, 4 barbati pe loc disponibili, nu inteleg de ce mai gasesc asemenea postari. Crede-ma ca pentru femei e simplu.