| Alex Ionescu a întrebat:

Cum poti sa scapi de masturbare.....am vazut ca raspunsurile ar fi .....Cauta-ti jumatateachatterbox......Alta modalitate nu exista?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ba da! Un sport care sa te consume intr-atat, incat nu o sa mai simti nevoia, din cauza oboselii! Ciudata chestie, frate! Aia nu, aia nu...

8 răspunsuri:
| MarYoBenucci a răspuns:

Ba da tarfe de lux happy iti recomand happy daca ai si bani si vrei sa te simti si bine happy big grin succes

| izh56 a răspuns:

Daca esti adolescent, este ceva normal sa te masturbezi pentru ca esti in perioada de autocunoastere. Nu iti face griji. Iti va trece cu timpul.
O zi buna!

| zuly a răspuns:

Psihoterapie.
Gasirea unui hobby(de exemplu crosetatul - asa sunt ambele maini ocupatewinking )

| bayatdolce a răspuns:

Ori o gonflabila ori http://www.220.ro/shows/C3dAsm89dy/O-Lume-Nebuna da la min 6:41

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin onanism. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da...gasete-ti altceva de facut...iesi afara, da-te cu capul de perete, gasete-ti un spor... dar pana la urma...chiar numai l*** ai in cap?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai care-i problema? nu vad nimic rau in faptul ca te masturbezi atat timp cat nu devii dependent de acest lucru si atat timp cat esti constient ca viata nu inseamna doar atat si ca trebuie sa iti gasesti o partenera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai schimba mana...