| alexis12340975 a întrebat:

Exista vreo sansa sa raman însărcinată daca am facut protejat si prezervativul NU s-a rupt?

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există, dar pentru a fi sigură ca nu esti, poti face un test de sarc ină.

| RAY a răspuns:

Categoric NU, este imposibil asa ceva

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat ai avut sex protejat de la inceput si pana la sfarsit, nu sunt sanse de sarcina.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista sanse sa fii gravida.

| sofisis a răspuns:

Nu.

| Plato a răspuns:

Citeste ce ai scris: "am facut protejat". "PROTEJAT"

| Paul754880338 a răspuns:

Daca ai face un copil cu prezervativ, cred ca ar arata ca degetul mic de la o manusa chirurgicala. Dar oare cum l-ar chema?

| Willis a răspuns:

Dacă ați folosit prezervativul corect, ăsta a fost scopul lui, să te ferească de sarcină nedorită. Acum dacă mai și întrebi, crezi că ești și mai protejată? Nu, dar vei dormi liniștită. Mai gândiți și voi înainte de a întreba ceva banal. Gen dacă o bag înăuntru, mă simt bine? Normal că te simți bine, așa au fost lăsate pe pământ toate lucrurile gândite. La fel cum un șurub face pereche cu piulița?

Răspuns utilizator avertizat
| anonima0417 a răspuns:

Pariu ca ai 14 ani

| Paul754880338 a răspuns (pentru anonima0417):

Eu pariez pe 13

| darrio2007 a răspuns (pentru Paul754880338):

Eu as zice 11-12.

| RAY a răspuns (pentru darrio2007):

Ce mincinos om e,
acum 7 ore | pupperino a răspuns (pentru RAY):

Din cate stiu esti userul cel mai suspect de autism de pe intreg site-ul

https://www.tpu.ro/......ina-2.html

| EvaEvita a răspuns:

Depinde cat de corect a fost folosit, dar in mod normal nu.