| anonim_4396 a întrebat:

Ii deranjeaza pe baieti sa se sarute cu o fata cu aparat dentar?happy

5 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Din cate stiu, oamenii nu se saruta cu dintii.De ce ar deranja acest lucru pe cineva?

| DAC a răspuns:

Depinde de fiecare, dar mi se pare stupid sa ii deranjeze, ca doar nu iti ating dintii, asta in cazul in care nu sunt tonti si isi prind limba in aparat rolling on the floor)

| Izomer a răspuns:

Buna, si eu am aparat dentar.
Iti garantez ca nu il deranjeaza, si daca l-ar deranja, ce!? laughing

| drhotzu a răspuns:

Pai pe tine te deranjeaza plombele?
si ce treaba ai cu dintii? ii dai cu limba pe dinti?

| Kohl_Simona_1996 a răspuns:

Depinde de baieti daca is dinaia cu fite iti dai seama ca da... Dar baiatul care place cu adevarat o fata o saruta orice ar avea ea orice defect nu il intereseazahappy