| anonim346575 a întrebat:

Cat m-ar costa un aparat dentar fix pentru ambele arcade funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| GrizzlyRO a răspuns:

Salut, acum 3 ani cand mi-am pus, toata distractia m-a dus undeva la 25 milioane, 12 mil fiind o arcada +1 milion "manopera". Posibil sa fie mai ieftine acum.
PS: Fii tare... eu am tinut aparatul 2 ani jumatate dar pot spune ca am o dantura incantatoare happy Zambesc de drag.

| sebastiannnn a răspuns:

Eu port aparat de 8 ani, chiar merita. happy si acum port laughing pan la 18, am 14