| Blueblueblueeah67 a întrebat:

Explicati-mi va rog ce inseamna fiecare sarut date pe diferite parti ale corpului?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Excitarea partenerului.Asta inseamna.Doar nu tratament pentru acnee.

| somegirl a răspuns (pentru darrio2007):

Eu cred ca se referea de exemplu : pe gat ca vrea sa se culce cu tine, pe obraz ca te place ....sau ceva de genul. P.S. : SUNT DOAR EXEMPLE de ala cu gatul am auzit intr-un film big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru somegirl):

Poate ai dreptate.Dar daca numai unul dintre parteneri cunoaste aceste lucruri? Ce faci? Sau le interpreteaza gresit?

| Moon95 a răspuns:

Sarutul mainii – Te ador!

Sarutul pe obraz – Vreau sa fim prieteni!

Sarutul pe barbie – Esti atragatoare!

Sarutul pe gat – Te doresc!

Sarutul pe buze – Te iubesc!

Sarutul pe ureche – Sa ne jucam!

Sarutul peste tot- Esti minunat/a!

| suntserios a răspuns (pentru Moon95):

Ai omis partile mai importante