| anonim_4396 a întrebat:

m-am hotarat sa imi cumpar ceva pentru a creste in masa musculara. M-am gandit la creatina, dar eu nu vreau sa fac si sala, pentru ca nu am timp si nici instrumentele necesare ( daca e sa fac as vrea sa fac acasa, dar nu ). Pot lua creatina fara sa fac sala si fara sa ma afecteze intr-un fel rau? Daca nu, atunci ce altceva pot lua sa ajute cresterea in masa musculara, dar fara sala?...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iei fara sa faci sala e posibil sa te ingrasi te faci ca un "purcel".
Poti lua si sa faci si niste exercitii acasa.
daca nu ia niste vitamine si gata.

2 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Ok E7eRgY, stii tu ceva vitamine care m-ar putea ajuta? Daca da, o sa imi cumpar vitamine, si las toate prostiile gen creatina, proteine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru NDC12):

Fara proteine muschii nu cresc, nu au de la ce sa creasca. Greseala tipica de incepator, sa crezi ca muschii cresc cu exercitii. mai documenteaza-te