| Simmy a întrebat:

Fac un sondaj. la cati ani v-ati pierdut virginitatea? sincer.
si in ce fel, cum v-ati simtit in timp ce si dupa. funda si vot happy

Răspuns Câştigător
| CaritaDeAngel a răspuns:

La 18 ani. cu actualul prieten, cu care m`am si logodit!winking

7 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Pai aveam 15 ani, am avut o relatie de 2 ani, fiind sigura ca prietenul ma iubea pur si simplu s-a intamplat intr-o seara ai mei erau plecati asa ca l-am chemat la mine, a fost minunat mi-a spus ca nici el nu mai facuse pana atunci si ca eu voi fi prima fata. Dupa aceea lucrurile s-au complicat, nu dupa mult timp ne-am despartit. Dar am ramas amici. Chiar si acum desi amandoi avem alte relatii. Nu regret nimic din ce am facut happy

| Douapunccteunics a răspuns:

15, ceva frumos!

| Andreea357 a răspuns:

Dupa parerea mea nu as fi vrut sa o fac dar daca asa fost sa fie nu m-am putut impotriva, la 15 ani m-am indragostit de un abiat si dupa vreun an dupa ce am iesit impreuna ma invitat la el acasa ca trebuia sa facem ceva la chimie pe bune nu ne gandeam la prostii pe atunci si dupa l-am intrebat daca o iubit vreo data asa mult incat sa ajunga cu fata la pat si el mi-a spus ca nu o iubit dar nu sa ajunga cu fata la pat mi-a adus un su si am ciocnit dupa mi-a spus ca ma ubeste si am luat in brate ne-am privit in ochi ca si cum am fi fost singurii de pe pamant si dupa ne-am sarutat dupa neam dezbracat incetu cu incetu si am facut dragoste impreuna ca in filme, nu xxx, a fost cel imi minunat lucru care mi s-a intamplat vreo data dupa m-am trezit si el am mangaia pe brat usor ca o pana mi-a spus buna dimineata iubita ce fac si eu i-am zis ca bine dupa mo intrebat daca m-am suparat ca am dizvirginat si i-am zis ca nu cas foarte fericita si ca ma bucur ac am facut-o pentru ac iubesc nu pentru cas obligata... dupa mo sarutat pe frunte sia m imi stat in pat dupa vreo 2 luni mo durut burta si am fost al medic am intrebat daca insarcinata s o zis ca nu n-ai cum pentru ca unul dintre voi sigur s-a protejat, atunci cred ca mi-a luat o piatra de pe inima eram tare ingrijorata pentru ac in acele 2 luni n-am mai mancat nimic nu prea am fost la scoala ingrijorata cas insarcinata dar nu a fost asa.voi tine minte toata viata aceasta intamplare.By Gaby

| Simmy explică:

Mai astept raspunsuri. se pare ca in jur de 15 se invarte treaba!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simmy):

Ai dat funda la cel mai tampit raspuns posibil. Astept ce ai de precizat si revin si eu cu raspunsul meu.

| Antonia_4783 a răspuns:

Buna,eu mi-am pierdut virginitatea la 15-16ani,scuze dar nu mai stiu chiar bine. La varsta de 14 m-am indragostit de un baiat care avea 16 ani,l-a un momendat ne-am intalnit intalnit intr-un club si mi-a zis ca ma place am dansat aprape toata noaptea, dar nu ne-am sarutat. Dupa o saptamana ne-am intalnit prin oras si m-a invitat la o cofetarie am discutat si mi-a spus ca ma iubeste si tine ff mult la mine.(hai so o mai scurtam de acu ca e o poveste lunga)au trecut doi ani si an acel timp noi am avut o relatie stabila dar nu facusem niciodata dragote, eu implinesc 16 ani pe 18 iunie 2011 si pe 19 iunie 2011 am plecat intr-o vacanta in Bulgaria numai eu si el,cand am ajuns la hotel am mers frumos la receptie si cand sa vedem ca camera lui nu era, el a vrut sa inchirieze alta camere dar eu am insistat sa stea cu mine in camera chit ca vrea sau nu.am zis si sa si facut, am esit sera prin oras :ne-am plimbat etc.am fost pe plaja ne-am saruta a fosr fff romantic (sa trcem la subiect) a treia seara am fost ne-am plimbat iarasi am facut cumparaturi numai ca in seara aia eu imi lu-asem o tinuta foarte frumoasa o pereche de pantofi cu tocul mare si eram foarte sexy.Cand urcam cu liftul sus ne-am sarutat si cand am in trat in camera m-a luat in brate ne-am sarutat si el s-a urcat peste mine in pat ne-am dezbracat incet-incet ni s-a intamplat cand ne-am trezit imbratisati.El m-a intrebat daa s-a intamplat ceva rau, si daca mi-a placut.

| Antonia_4783 a răspuns:

Funda?: