| Iulian321x a întrebat:

Faceam dragoste cu iubita si deodată scot penisul din vagin si observ ceva alb pe capul penisului, eu nu mi-am dat drumul, apoi am sters-o si am continuat, apoi iarăși o scot si observ acelasi lichid albicios, mai mult incolor, poate iubita mea o fi avut orgasm si a ejaculat?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acea substanta este doar secretia vaginala a femeii, perfect normala si sanataosa, la toate femeile.
Orgasmul este cand

| Teo29 a răspuns:

Dar protejat o faceti?

| AndreeaWTS a răspuns:

Cel mai bine ar fi să o sfătuiești să meargă la un control ginecologic.
Secreția alb-lăptoasă care se observă cel mai bine în timpul actului sexual deoarece se strânge pe penis, poate fi dată și de infecțiile cu Chlamydia sau Trichomonas.
Secreția vaginală din timpul actului sexual, la o femeie sănătoasă, e aproximativ transparentă. Nu de culoare albă.

| Glenky a răspuns:

Poate i-a ramas branza acolo de la altul

| Mihaitza08 a răspuns:

Da, posibil sa fi avut ea orgasm, altceva nu cred ca ar avea ce sa fie.