| CrucifiedCountess a întrebat:

Faceti dragoste cu limina aprinsa sau inchisa? De ce?

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Prietena mea si-a pierdut cunostinta cand a vazut prima oara ce dotari am. Acum facem cu lumina stinsa, ca sa fie treaza macar cat ne iubim ca dup'aia aprind lumina sa-i inchid gura big grin

30 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ai uitat sa spargi gheata!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cum am mai scris, daca imi place sa simt TOT, trebuie sa si vad! privirea e deosebit de expresiva! - imi place in mod deosebit jocul rotunjimilor in penumbre, dar am tinut mereu cont si de dorinta Ei!

| psiholoaga a răspuns:

Depinde. E dimineata, pranz sau seara?tongue Cum e in momentul ala, asa o lasam, nu se mai ridica nimeni (din toti cati suntemtongue) sa o stinga/ aprinda.

lolita
| lolita a răspuns:

Legatul la ochi se pune happy Cu lumina aprinsa daca este o partida rapida sau cu lumanari daca este gandita faza. de ce? pai imi place ce vad si lui la fel, cu lumina stinsa am facut-o foarte rar si asta din dorinta partenerului.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu prefer aprinsa ca nu sunt asa de urata!
Cum de ce? Sa vad mai bine si plus ca imi plac ochii lui smug

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu conteaza lumina... o lasam asa cum e. Daca e aprinsa ...bine...daca e stinsa...tot bine

| lia a răspuns:

Imi plac romantismele, cu lumanari, cu sampanie, cu capsunele si frisca... dar astea nu se pot intampla in fiecare zi asa ca imi place si cand facem dragoste spontan love struck Depinde de imprejurari, de multe ori si dimineata este frumos... te gandesti toata ziua la cele intamplatehee hee

auran
| auran a răspuns:

Crezi ca are importanta?
poate doar pentru baieti - daca-i urata macar sa nu o vadahee hee

Janina
| Janina a răspuns:

Nu am preferinte...numai dragoste sa fie happy

| ioanaa a răspuns:

Mie imi place semi-intuneric. Dar daca se intampla ziua, e ok, nu ma bag sub patura laughing

| inna a răspuns:

Nici stinsa, nici aprinsa laughing. cu lumanarele alea, alea.depinde si de imprejurari laughing

| Zoombe3 a răspuns:

De cele mai multe ori stinsa, fiindca locuim cu parintii lui si nu stim cand au de gand sa ne viziteze camera tongue.

| CrucifiedCountess explică:

Pardon, stinsastraight face

| CrucifiedCountess explică:

A spart-o zbenguici.Cu lumina aprinsa, dar mai mult semi-intuneric. dc? nu ma simt complexata si oricum nu am cum sa ma feresc de el chiar daca as vreahee hee

| joy a răspuns:

Depinde cum ne prinde, daca e lumina stinsa si-l apuca pe al meu, atunci o lasam asa, daca e lumina aprinsa, nu ne deranjeaza, e mai incitanttongue

| andreea8888 a răspuns:

A face dragoste cu lumina stinsa, sau semi, inseamna sa lasi fantezia sa prinda contur atat pentru tine cat si pentru cel de langa tine, sa iti imaginezi orice, sa te dezlantui asa cum trupul tau doreste si sa fi naturala pentru ca nu esti bine observata happy!
Depinde de circumstante insa...nimic nu este prevazut in dragoste...
Toate cele bune!

| Brigitta a răspuns:

Nu ma preocupa. Dar daca e ceva mai special, planificat, atunci neaparat lumanarihappy

| yoanna73 a răspuns:

Dragostea are farmecul ei, cu lumina aprinsa sau stinsa!~~~~~~dragostea e super cand iubesti.

| beautykillls a răspuns:

Cum prindem laughing aprinsa, inchisa, tot aia laughing

| friedaka a răspuns:

Nici nu mi-am pus problema....Cum se nimereste! Ce, mai stau sa ma uit care e pozitia intrerupatorului?

| nely a răspuns:

Stinsa, pentru ca este mai romantic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de imprejurari, insa mai placut este semiantunericul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu lumanari si artificii rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La lumina lumânării împarfumate pentru că este foarte romantic.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ma contesso facem dragoste pentru ca ne iubim. da nu cu lumina bre, ci cu sotia.am auzit de unii care o fac, cu fereastra deschisa.hai sa fim seriosi.cu ce e mai buna o fereastra decat o femeie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer sa-mi vad prietena, mi se pare naspa pe intuneric.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci cum vrei tu,... daca nu e satisfacuta tot degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se nimereste nu mai conteaza daca ii instinsa sau aprinsa cand o faci

| mitica_6163 a răspuns:

Depinde de partenera happy