| plosnitapufoasa a întrebat:

Va este rusine sa atingeti partile intime ale partenerului/partenerei sau sa le priviti? faceti sex /dragoste cu lumina stinsa sau aprinsa?

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

De ce mi-ar fi rusine? Ca vad o bucata de carne?
Neaaa, nu ar trebui sa existe rusine intre 2 persoane care se iubesc.Si in legatura cu lumina, prefer aprinsa, ca odata am facut-o cu lumina stinsa si am cazut din pat.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu imi este rusine de ce fac!

| AriannaAri a răspuns:

Nu, nu imi este rusine happy.
Cu lumina stinsa.

| plosnitapufoasa explică:

Imi spuneti va rog si daca sunteti fete sau baiet? i

| OKMaui a răspuns (pentru plosnitapufoasa):

Sunt fata, nu conteaza sexul ci mentalitatea.

| plosnitapufoasa explică:

Tare raspunsu.erai prins rau de val
pentru(DirectDinBerceni92 )

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru plosnitapufoasa):

Mda stiustraight face
Era prima si ultima oara cand mai incerc astfel de experientehee hee

| Anxiousy a răspuns:

Iubitei mele ii este rusine si ii place mai mult cu lumina stinsa

| OKMaui a răspuns:

Nu trebuie sa existe inhibitii intre doi oameni care se iubesc cu adevarat.