| anonim_4396 a întrebat:

Faceti dragoste protejat sau neprotejat? Si cind credeti ca ar fi bine sa faci dragoste neprotejat?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Dragoste neprotejat sa faci cand esti capabil sa cresti si sa intretii un copil.
Sau cand vei dori sa te sinucizi, ca HIV-ul nu iarta.

| Bacemi a răspuns:

Singurul moment cand e bine sa faci dragoste neprotejat este atunci cand iti doresti un copil.

In rest, eu unul nu fac nimic decat protejat.

Mi se pare nedrept sa pun o femeie sa suporte niste dereglari hormonale de toata frumusetea ( si la fel de incorect si sa se supuna ea acestor lucruri), ca asta se intampla cand ia anticonceptionale doar ca sa facem noi chestia asta.

Iar ca sa facem fara nicio protectie in mod clar nici nu incape discutie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ne protejat faci atunci cand iti doresti un copil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Neprotejat e mai superb, dar daca nu sunteti bolnavi si cand boul de baiat stie cand ii vine sa nu se intample un accident

Răspuns utilizator avertizat
| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Protejat!
Si cred ca e bine sa faca dragoste neprotejat oricine vrea copii. Daca nu doresti nicio sarcina, ar fi bine sa te protejezi

| Blade82 a răspuns:

Dragoste neprotejat faci cand iti doresti un copil sau o boala venerica...

| draky90 a răspuns:

Depinde,si una si alta happy.

| 11ucio a răspuns:

Recomandat ar fi protejat. Poti face neprotejat daca partenerul tau are mai MUULTAA experienta si stie sigur ca nu se va intampla nimic. happy