| RAY a întrebat:

Pentru baieti o faceti protejat? e diferenta intre protejat si neprotejat?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Normal frate ca e o diferenta foarte mare!
Vezi sa nu iei sida.

| Ankutzaaa a răspuns (pentru OnuOnulică):

Haha, cine vorbeste, fata de 12 ani!
Te-ai ***** tu vreodata sa stii?
Hai nu mai bate campii! rolling on the floor

| OnuOnulică a răspuns:

Off...
Eu am aproape 16 ani si sunt baiat.
Dar nu imi pierd timpul cu tine.

| kandaraki a răspuns:

Protejat e atunci cand nu te supui riscului iar neprotejat te supui riscului, daca o faci cu o gagica ce nu o stii, mai bine te protejezi, iar daca esti cu cineva de mult timp si va stiti bine, o vei face si neprotejat, oricum fara prezervativ feelingul e mai placut decat cu prezervativ

Răspuns utilizator avertizat
| NotToday a răspuns:

Diferenta e, iti dai seama ca nu e la fel... Doar ca e mai sigur protejat happy Nu risca.