| chiftelutacrocanta a întrebat:

Faptul ca exista barbati si femei care se indragostesc de la prima vedere sugereaza ca barbatii aceia cu femeile acelea au petrecut momente frumoase impreuna intr-o viata anterioara?

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Ete draci laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca au petrecut momente frumoase in vieti viitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A te indragostii e sinonim cu a iubii, la prima vedere n-ai cum. Poti sa fi foarte atras de persoana aia vizual, eventual de prima impresie daca vorbiti si cam atat.

| MickyChan a răspuns:

Posibil. Si de asemenea este posibil sa existe si aceasta viata anterioara, eu cred.

Pa! :*

| Georgianaa123 a răspuns:

Intr-o varianta bazata pe reincarnare, e posibil. Insa, in realitate, e atractia foarte mare