| MImo99 a întrebat:

Daca nu ai contact sexual propriu zis, fiind si virgina, iar la final baiatul ejaculeaza pe sanii si abdomenu meu, eu fiind imbracata e vreun risc d sarcina?

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Categoric,nu.Informeaza-te ca te faci de rasul lumii.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Deci ii faci sex oral? Nu, nu exista riscuri.

| A12NDRA a răspuns:

Copilo cati ani ani? Lol va apucati de sex fara sa stiti nimic. Daca erai imbracata e logic ca nu e nici un risc, bai da nu ganditi deloc.

| Nolkyz a răspuns:

Eu zic sa pregatesti toate cele necesare pentru botez :-s

| RicăPăturică a răspuns:

Waaaai ma dor ochii! Nu exista nici un risc!

| YuuLyan a răspuns:

laughing doamneee ce intrebari stupide mai mult de 14 ani nu aiwinking

| bbyyyyyyyy a răspuns:

Daca baiatul nu ejaculeaza in vaginul tau propriu zis, nici nu se poate sa ramai gravida. Chiar daca a ejaculat pe sanii tai imbracata laughing

| B0GDI a răspuns:

Ba da, ca tu ai ovarele in piele...

| Yummi a răspuns:

Ce prostieoh go on nu

| anonima20 a răspuns:

Ce prostielaughing.

| AlexandraHNY a răspuns:

Nu.clar

| shippo3313 a răspuns:

Dragi copii sub 15 ani puneti mana pe cartea de biologie, pe mouse sau pe orice sursa de informatie si documentativa inainte sa facti vreo prostie sau sa intrebati vreo prostie.

Oamenii normali de pe TPU va roaga asta din toata inima.