| sexxxx a întrebat:

FARA MISTO! nu vreau sa faceti misto de mine...
de ceva timp cunosc o fata cu cativa ani mai multi ca mine ( nu pot sa zic cat, ca si ea frecventeaza TPU ), si de cateva zile sunt in limba dupa ea, adica as face orice pentru ea absolut orice, mi-ati putea da niste sfaturi cum sa imi dau seama daca ma place si ea sau nu? si sa imi ziceti cum sa "filtrez" cu ea... multumesc frumos

3 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Prietene, depinde de multe. Cati ani ai tu? Ca daca tu ai 14 si ea 22, slabe sanse. Daca tu ai 17-18 si ea 20... tot e greu. Degeaba esti tu in limba dupa ea, daca ea nu da doi bani pe tine. Stati de vorba si spune-i ca-ti place de ea, dar nu afisa o atitudine de catelus in calduri, ca fetele fug de disperati. Ii spui frumos, calm, stapan pe tine. Daca fata iti da unda verde si zice ca e de acord sa va mai vedeti, treaba-i buna. Daca nu, suferi in tacere cateva zile pana iti trece, faci un dus cu apa rece si aia e. Spor!

| Ceapone66 a răspuns:

Stii ce ar fi foarte tare? Sa-ti raspunda chiar ea la aceasta intrebare!

| ZeroCool_9224 a răspuns:

+191919191991 la ce a zis ceapone laughing) rolling on the floor