| Mynameiz a întrebat:

Femeia daca inghite sperma poate sa ramansa insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu. Se ramane gravida numai atunci cand ejaculezi in vagin si ea este in perioada fertila. In celelalte cazuri nu este posibil sa ramana gravida.

8 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te intorci la Biologia de clasa a 8a la sistemul reproducator. Normal ca NU.

| minrest a răspuns:

Poate, normal. Ramane de la sperma plasata unde trebuie, nu de la cea inghitita, dar poate ramane. Ce, aveai vreun dubiu?

| kandaraki a răspuns:

Daaaaaaaa, faci tripleti deodata cu spume la gura

| Alicezzz a răspuns:

Nu

| UzOm a răspuns:

Ie! Vomită ouă pe gură. Ai mare grijă ce faci!

| CiocanN a răspuns:

In nici intr-un caz nu ramane, pentru ca substanta ajunge in stomac.

| AncaLuiza16 a răspuns:

Nu.

| coco12312412412412 a răspuns:

Face tripleti nu ca ramane gravida!