| giohnn a întrebat:

Femeie taur - barbat varsator cum va intelegeti ca iubiti?

Răspuns Câştigător
| DragutzaDenisaAcadella a răspuns:

Si la mine se intampla la fel, eu sunt taur iar iubitul meu e varsator. ne intelegem bine... totusi el e intotdeauna curios si pune intrebari despre mine

3 răspunsuri:
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Chiar crezi in prostiile astea? waiting
fi si tu realist/a phbbbbt
daca chiar vrei sa fi cu cineva. nu esti pentru bani, bunuri materiale sau pentru ce spune horoscopul sau alte tampenii straight face
esti cu el pentru ca te face sa te simti minunata. pentru ca il iubesti.
de curioasa... daca in horoscop ar spune ca nu va potriviti si asa. te-ai desparti de el indiferent de cat de mult il iubesti?

| aditzapissy a răspuns:

Deoarece femeia taur are copite i le baga varsatorului in fata.Varsatorul varsa urina pe ea, acest conflict va fi terminat de capricornul neutru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru aditzapissy):

Mi-ai luat-o inainte, si eu ma pregateam sa-i dau un raspuns de genu' laughing ca femeia fiind un taur nervos, da cu fruntea de pajistea varsatorului si el se "varsa" pe fata ei.