| AngelErmin a întrebat:

Femeile au pofta sexuala?
Cum pot femeile sa fie neutre si sa nu aibe sentimente si sa se descurce singure?
Aveti toata aprecierea mea pentru ambitia si forta interioara pe care o aveti

7 răspunsuri:
| VI3 a răspuns:

Salut!
Și femeilor le place sexul, dar nu simt nevoia să îl practice atât de des ca și bărbați.
Femeile au sentimente, dar și le controlează foarte bine. Eu le consider pe femei mai puternice decât bărbați.
De ce o femeie nu s-ar putea descurca singură?
Sunt femei care și-au țesut o viață foarte frumoasă, iar nimeni nu lea ajutat.
Femeile îndură mult mai multe în viață, decât noi bărbați și trec cu vederea multe. Femeile trebuie respectate după părerea mea, indiferent de felul ei de a fi.
Baftă!

| Sofer a răspuns:

Știu ele sa își potolească poftele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au si ele pofte, exact ca noi barbatii! Ca daca nu ar avea, eu nu m-as plange ca sunt urat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu unul nu as vrea sa desființeze nici un gen. Cred ca asta depinde de om nu neaparat de gen. Dar într-adevăr, de obicei bărbații sunt mai sexuală decât femeile, legat de subiectul asta da.

| alexalx1234 a răspuns:

Poftă sexuală au doar că o au pentru cocalari și băieții șmecheri. Sentimente 100% nu au. Sunt ca niște roboți cu carcasă frumoasă.

Răspuns utilizator avertizat
| alexalx1234 a răspuns (pentru AngelErmin):

O sa ne caute ele dar o sa fie prea tarziu