| mgtow a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile care au ambitia de a cuceri barbatul pe care il plac chiar daca el ii baga strambe? Ca are o prietena dar ea tot incearca sa-i suceasca mintile ca sa fie cu el indiferent de reprosurile omului.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca vede lucrurile ca pe o provocare,plus ca nici inima n-o lasa sa renunte,nu va renunta usor.
Doua lucruri iti pot spune.
Nu exista barbat care sa fi rezistat unei femei destepte,daca s-a hotarat sa-si puna mintea cu el, asta-i una.
Dar nici o femeie desteapta nu sta sa-si puna mintea serios cu un barbat care nu merita efortul asta, asta-i a doua si adjudecat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Mare dreptate ai.

| mgtow explică:

Parerea mea e ca ar innebuni daca o tine asa in loc sa-si caute alt barbat.

| MishikiCrisy a răspuns:

Si eu cred la fel, sa-ai caute altul ca mai sunt multi in lumea asta!

| DeeaMarry a răspuns:

O parere foarte proasta. Nu au respect pentru propria persoana, se injosesc in fata unui barbat, ii permit acestuia sa le respinga in cel mai urat mod etc.

| mgtow explică (pentru DeeaMarry):

Pai acel om ii spune ca are prietena dar ea insista si nu-l crede ca e legat de una intr-o relatie. Dar tipul rade cand ii spune sa-l lase impace si cedeaza la un moment dat sa mai vorbeasca cu ea. Tot e plina de iluzii ca va fi cu el, asta nu inteleg eu de ce nu termina si sa-si caute alt tip?

| DeeaMarry a răspuns (pentru mgtow):

Vrea sa isi dovedeasca ei sa sa dovedeasca tuturor ca poate fi cu orice baiat. Nu realizeaza ca de fapt se umileste...

| ioana14 a răspuns:

Daca chiar iubeste pers resp si are ambitiie ea o percepe ca pe o provocare venita si se ambitioneaza imi mult discuta cu ea si explica-i sau daca nu intelege trateazo cu indiferenta nu mai vb deloc cu ea si o sa se sature ea al un moment dat dar daca tu ii dai apa la moara ea face in continuare laughing