| 123495 a întrebat:

Femeile care își fac unghiile frecvent și poartă unghii false care atrag mult atenția, fac asta pentru a atrage bărbații? Sunt femei de moravuri ușoare cele care poartă unghii false, lungi, colorate?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Femeile care au intotdeauna o manichiura perfecta sunt femei emancipate, cochete, educate. Mainile ingrijite si o manichiura perfecta reprezinta cartea de vizita a unei femei! In marea majoritate a cazurilor reprezinta si statutul ei social. Probabil ca nu vei fi de acord cu aceste consideratiuni dar cu toate acestea ar fi indicat sa iti revizuiesti parerile si conceptiile. big grin