| waXonwaXoff a întrebat:

De ce unei femei de moravuri usoare i se spune PARASUTA? De unde si pana unde legatura?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

O paraşută pluteşte uşor prin aer, aterizează în locuri necunoscute, în puncte care nu au fost planificate. Presupun că de-aici, că şi acest gen de femei fac ceva şi "aterizează uşor" în patul unui străin.

| waXonwaXoff explică (pentru DakotaRoyse):

Totusi sunt concursuri de parasutism pentru precizie, parasutistul trebuie sa aterizeze pe o saltea, pe o tinta, si de multe ori reuseste.

| DakotaRoyse a răspuns (pentru waXonwaXoff):

Cu siguranţă n-a fost aşa mereu, şi cu siguranţă celor amatori nu le iese din prima. La fel ca femeile uşuratice. Întâi aterizează pe unde pot. Apoi îşi aleg clientela, pe un teren pe care-l cunosc. Şi-apoi îi vânează doar pe cei care le oferă anumite chestii laughing (vorbind aici de prostituatele de lux, de femeile care vor doar bani şi alte chestii materiale) Şi la fel ca la sportivii paraşutişti, totul se realizează prin practică şi experienţă big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil cum se arunca de la un barbat la altul, sincer si mie mi se pare putin prostesc...