| anonim_4396 a întrebat:

Fete/femei, ați divorța/v-ați despărți de soțul/iubitul vostru dacă ați afla că i-a făcut sex oral unei alte femei?
L-ați putea ierta în timp?

Răspuns Câştigător
| StripperRaoul a răspuns:

Nu l ierta ca iar face. happy deja mi ai facut pofta

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu nu sunt nici fata nici femeie, dar m-ai facut curios cu privire la nuanta intrebarii. laughing Se presupune ca el i-a facut sex oral unei alte femei inainte de a fi cu tine sau in timp ce era intr-o relatie cu tine?

| anonim_4396 explică (pentru wildthing):

Am specificat eu undeva că e vorba despre mine sau nu vezi bine?
Recitește întrebarea.

| LoveSleep a răspuns:

Depinde. Daca i-a facut doar sex oral, as divorta.

Daca a facut si sex cu ea, m-as mai gandi.

| anonimuIl a răspuns:

Un bărbat însurat nu face sex oral cu amanta decât dacă vrea aia.

| Gândesclarece a răspuns:

L as putea ierta dacă mi ar face și mie.