| anonim_4396 a întrebat:

Aseară întrebam femeile dacă și-ar ierta partenerul/soțul dacă ar afla în mod sigur că a făcut sex oral unei alte femei. Acum mă adresez băieților/bărbaților: v-ați ierta iubita/soția dacă ați afla că a făcut sex oral unui alt tip, că și-au făcut reciproc?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Eu, nu as ierta. As trimite-o la cel căruia i-a făcut sex oral, sa continue activitatea începută cu respectivul și sa nu se mai întoarcă la mine.

17 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu.

| Sistemulxxl a răspuns (pentru wildthing):

Si alea care ti-au facut tie oral cine sa le stranga de pe strada? Toti vreti virgine dar ardeti tot ce prindeti.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu am de ce sa o iert pentru ca nu a făcut nici o greșeală, ce a făcut e perfect normal

| RAY a răspuns:

E tarfa si numai am ce discuta cu asemenea persoana

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu nu-i fac, căci gura e pentru mâncare.

| mihai69 a răspuns:

Depinde.

| Drimmero a răspuns:

Logic ca nu.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Si ce e asa mare fis? As ierta-o doar daca ar mai face o data si as fi si eu de fata, poate am ceva de invatat.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

E important să menționezi când s-a întâmplat asta, înainte să se cunoască sau în timpul relației lor?

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

În timpul relației.

| LordCristobal a răspuns:

Nu boss tot inselat se numeste si treaba asta.

| StoicAnalysis a răspuns:

Așa ceva nu se iartă. Nu e ca și cum a stricat un telefon sau a cheltuit banii inutil. Efectiv e curvasareala. Nu contează că ești femeie sau bărbat, tot nu se iartă. Trebuie să fi pl bleagă ca will Smith să ierți așa ceva.

| blackann a răspuns:

Nu, soro.

| sammie a răspuns:

Niciodată.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Echivalentul de mai sus poate fi comparat cu Părintele care-și aruncă copilul intr-un orfelinat, dar inainte de asta îi face cunoștință cu noul frățior adoptat și cu mult mai frumușel decăt el.

| Sistemulxxl a răspuns:

Sigur ca i-as ierta, sigur. Da' sa-mi faca si mie!

| orailibrail a răspuns:

Nuu