| Iulian03 a întrebat:

Fetele ar baga in friendzone un baiat care nu le atrage fizic?

12 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Da, contează atracția fizică.
Nu mă rezum doar pe acesta, însă contează.

| Adry05 a răspuns:

Da, normal. da nu numa ăsta e motivu pentru care băgăm în friendzone

| siriusblack98 a răspuns (pentru Adry05):

Tu si Crissi99 am crezut pana acum ca sunteti unul si acelasi utilizator din cauza acelui trandafir rolling on the floor

| RAY a răspuns:

Dar tu unde ai baga o fata care nu iti place de ea? ca si eu am crezut ca pot face sex cu oricare fata indiferent cum arata si supriza nu aveam erectie si eram total dezinteresat, dublu standart, noi vrem frumoase indiferent de cum aratam, nu ti se pare ca e ipocrizie mare sa le numim cumva sau sa avem frustari, tu ai da sanse la una urata? https://www.latimes.com/......story.html
https://www.reddit.com/......out_to_my/
asa ne vad si fetel
de ce fata asta https://in.pinterest.com/pin/792563234406605361/ sa stea cu https://www.deviantart.com/zakkudayo/art/UGLY-BOY-334343732
hai sa numai fim ipocriti
stiu e frustrant,dar a cere fetelor sa puna baza pe sufletul tau iar tu pui baza doar pe fizic, culmea e ca loren asta promoveaza, tu urat o poti agata din prima pe aia si sa faci si sex cu ea din prima, dar ce toate sunt curve oare, fii serios

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Unele da, altele nu. Nu este o regula!

| Frank51 a răspuns:

Nu. Fetele baga in friendzone doar baietii care au prietene. Pe cei de care nu-s atrase fizic ii respinge. Nu inteleg ce-i asa complicat, nu prea sunt multe fete care au prieteni baieti, si cei care sunt asa sunt prieteni din copilarie. Fetele vor prefera oricand alta fata ca prietena si nu un baiat, daca prefera baiatul inseamna ca e pe post de taxi si/sau catel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident.

| Valeennavoleena65 a răspuns:

Pur şi simplu o fata dacă nu place un băiat îl ignoră

| jkhdjkshnbqahkf a răspuns:

Da

| Iulia203 a răspuns:

Da, și atracția fizică contează puțin

| Stefanulica a răspuns:

Da deoarece atractia fizica e necesara