| Ale5184 a întrebat:

De ce baga un baiat in friendzone o fata?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Lipsa atractiei fizice

| LoveSleep a răspuns:

E urâtă.

| Plato a răspuns:

Pentru ca o place doar ca pe o prietena, cum adica "de ce"? Crezi ca un baiat nu poate refuza o fata sau cum? Nu stiu cine va baga absurditatiile astea in cap.
Pur si simplu nu o vede ca pe mai mult decat o amica.

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru Plato):

,, Crezi că un băiat nu poate refuza o fată sau cum? "
Mulțumesc că ne aperi! big grin

| Crackman a răspuns:

Pentru ca si ele ne baga pe noi happy
Este urata, nu ii place caracterul, o vede ca pe o sora. Ii proboaca scarba
Este prosta, pare panarama sau pur si simplu o cunoaste de la alti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îl atrage fizic sau ca şi caracter.Mai pe scurt nu este genul lui.Nu se încadrează în standardele lui(şi aici depinde ce standarde are fiecare).E valabil şi la fete.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu e neapărat vina ei că intră acolo, pur și simplu băiatul nu vrea o relație cu ea din diferite motive : e prea scundă, e prea înaltă, are părul nu știu cum., nu vrea o relație cu nimeni momentan, și cine știe ce le/ne mai trece prin cap. happy

| Adriann92 a răspuns:

Că nu primește ce vrea

| rockblu29 a răspuns:

Intri in friend zone atunci cand nu iti exprimi clar intentiile de la inceput. E cel mai naspa lucru sa fii in friend zone cu o fata de care iti place, crede-ma, evita ca e pierdere de timp. Arata-i clar ca iti place de ea si ca vrei mai mult, asta nu inseamna sa fii badaran, dar fa-i complimente, invit-o in oras, ia-o de mana... fii barbatul de care are nevoie.

| CristinaUnicorn1 a răspuns:

Pentru că băieții sunt niște viermi fără inimă și le place să vadă cum suferim...
Și inventează motive gen " ești urâtă" sau "grasă"
Dacă nu îi place cum arăți, încearcă să îl faci să te placă datorită personalității

| RAY a răspuns (pentru CristinaUnicorn1):

Wow ce afrmati eronate, generalizate, din contra pe aia care va spun asta i vreti de iubit, acum vorbim de fraieri care va iubesc cu adv si i bagati in zona prieteniei