| VrRos25 a întrebat:

Fetele chiar cred vrăjeală băieților, gen dacă ei le cheamă pe ele acasă doar ca dă se uite la un film sau sa gătească ceva?
Sau și ele vor ceva mai mult de acceptasa meargă chiar la prima intalnire acasă la el dacă sta singur?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vor si ele.
Multe vor mai repede decat baietii.

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Eu cred ca unele inteleg apropoul si merg pentru ca doresc sa faca sex iar unele pot accepta invitatia pentru ca sunt naive.

| anonimuIl a răspuns:

Azi te întâlnești prima oară cu o femeie și mâine seară faci SEX cu ea de la 11 noaptea până la 3 - 4 spre dimineață și îți dai drumul în ea de vreo 4 ori că NU mai iese NIMIC din sula ta după ce ți-ai dat drumul în aia de atâtea ori.
RÂD DE MOR la ce ai scris aici - sa gătească ceva?
Să fi ferm convins că lui aia numai de GĂTIT mâncare îi arde când merge ea acasă la un bărbat care își dă drumul în ea de 4 ori toată noaptea.

| anonimuIl a răspuns:

La PRIMA întâlnire și cu sex rapid în 2 ore - 5 ore de când s-au văzut PRIMA oară bărbatul își dă drumul în ea de 2 ori sau 3 ori când face sex INTENS cu aia PRIMA oară în pozițiile astea.
- misionar
- umeri craci
- capră
Cam așa e cu SEXUL la PRIMA întâlnire în ACEIAȘI zi.

| anonimuIl a răspuns:

Și să mai știi și asta cu sexul la PRIMA întâlnire - femeia NU știe cum e bărbatul în pat.
Ea vrea sex rapid când vede bărbatul ăla prima oară și când primește și ceva care o super SATISFACE în pat TREMURĂ și se ține de pereți după sex și e transpirată toată și PLINĂ de spermă dar FERICITĂ și cu ZÂMBETUL pe buze.

| LonelyGuy07 a răspuns:

Da si nu, trebuie sa fie prea dus si naiv sa nu folosesc cuvant jignitor sa crezi ca fetele in ziua de azi nu vor sa se rupa in poola pe romaneste, ca nu ai tu parte de asa ceva e partea a doua... o fata are aceleasi dorinte sexuale ca un baiat, sa nu crezi ca ele nu se masturbeaza la doua trei zile ca noi in lipsa de partener sua alte cacaturi