| Qwertyuop2389 a întrebat:

Dacă o fata vrea sa-ți gătească ceva și te cheama pe la ea, vrea ceva mai mult sau?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate te vede doar ca pe un amic, te duci acolo si vezi ca n-avem cum sa ghicim noi ce intentii are tipa. Nu-ti dai nici tu seama care o cunosti, da noi?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-a invitat sa-ti gateasca ceva, atunci te-a invitat sa mananci ceva gatit de ea si atat.

| OldSoul a răspuns:

Atentie, vrea sa te otraveasca.

Daca voia ceva mai mult te-ar fi chemat la un film.

| SkyPilot a răspuns:

Nu poti sa stii. Poate sa isi doreasca doar atentia ta. Sau o relatie serioasa. Daca tu vrei un moment "hot", mergi cu un buchet de flori si o sticla de vin mai catre dulce dar nu exagerat. O sa netezeasca terenul catre acel mai mult. Fii pregatit de orice, arata-i discret ca o placi, dar nu o presa.

| Hammurabi a răspuns:

De ce ai vrea tu să știi sigur, totul, dinainte?
Pentru că nu ai cum, și nici nu te ajută.
Dacă te-a invitat, mergi pur și simplu și îți vei da seama la fața locului despre ce e vorba, dacă vrea mai mult sau nu.
Că dacă îți spun câțiva pe aici că vrea sex, ce ai să faci? Te duci acolo și sari pe ea? laughing))) Ai grijă să nu te trezești cu cratița de tocăniță în cap. laughing))

PS.
Nu te-aș sfătui nici să te duci cu o sticlă de vin, cum zicea cineva mai sus.
Are doar 16 ani totuși.
Dacă sunt și părinții ei pe acolo, n-o să știi pe unde să fugi. laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sex atât.

| Qwertyuop2389 explică (pentru anonim_4396):

Are 16 ani și ceva... totusi laughing))
Eu am 17

| anonim_4396 a răspuns (pentru Qwertyuop2389):

Atunci vrea ceva mai mult, vrea sa te hraneasca in timp ce faceti sex.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Exista asa ceva?

| RandomStudent a răspuns:

Ia-ti prezervativ si vezi dupa

| CeSaAleg a răspuns:

Nu neaparat. Variante: prietenie mai dezvoltata, sa fiti impreuna, sa te impresioneze, sa va sarutati, e o provocare, petting, sex, se plictiseste acasa. Oricare dintre asta. Acum, tu alegi...