| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare des intalnita dar pentru mine e ceva mai nou...
cum imi pot da seama daca el ma place?
nu e ca restul baietilor..nu e plin de vrajeala stie sa se comporte cu o fata
ma face sa rad
mereu ma cheama afara sa iesim la film etc etc
dar inainte de toate astea imi zicea k nu-i plac fetele mici ca eu sunt mica si de fapt el e mai mare cu 2 ani ca mine si e de la mine din sc...si totusi imi da semne ca m-ar placea totusi..nu-mi dau seama :d
voi ce credeti big grin

6 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Eu cred că te place iar dacă nu, atunci se folosește de tine. Ești femeie ce draq; voi întotdeauna reușiți să obțineți ceea ce vreți. Folosești farmecul și trage-l de limbă!

| anonim_4396 explică (pentru WhatheWow):

Nu pare a fi genul sa se foloseasca de mine..si mi-a zis ca ar iesii cu mine tot timpul..si nu ma grabesc sa imi zica el daca ma place...fiindca nici eu nu stiu daca il placlaughing

| WhatheWow a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi, e ok; acum gândești ca o adevărată femeie! laughing
Să fii iubită!

| Ingerasulinocent a răspuns:

A spus cu un motiv anume ca nu ii plac fetele mici. Cred ca nu a vrut sa iti faci sperante desarte.

| anonim_4396 explică (pentru Ingerasulinocent):

Da dar cand vbeam cu el pe fb mi-a zis ca a vrut sa-mi trimita cv pe wall si si-a distribuit-o lui si scria stii..imi placi laughing

| XSecretX a răspuns:

Pai asteapta pana te va intreba el