| d3utzsa a întrebat:

Fetelebig grin

ma gandeam ca de ziua fostului meu iubit sa ii fac o surpriza...

ceva de genu lumanarele, petale de trandafir, etchappy

v-ati dat seamalaughing

ceva romantic...

oare ma voi impaca cu el?laughing)

sau o sa ma fac de ras?laughing)

voi ce parere aveti?big grin

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Depinde doar de el/Dacă îţi va rezista/Dar dacă îl iei uşurel.../Cine ştie?/Poate că o să-ţi cadă pe spate...laughing

| AndaWest a răspuns:

Depinde daca vine la intalniresmug

| UninspiredName a răspuns:

Pai in primul rand conteaza de cat timp sunteti despartiti, daca el chiar mai tine la tine, si daca nu are pe alta sau cat de tare v'ati certat cand v'ati despartit...:-s. daca tu crezi ca mai are rost si ca tine la tine, poti sa incerci. Incercarea moarte n-aretongue
Succes!big grin
Hope I helped.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt baiat, dar o sa-ti raspund oricum (chiar cred ca era mai bine daca ai fi intrebat pe baieti despre asta), sunt multe conditii :

1. sa vada ca il vrei, dar nici sa nu pari disperata
2. sa arati atunci mai bine decat ai aratat vreodata
3. sa il prinzi intr-o dispozitie relativ buna
4. sa nu aibe o prietena la care chiar sa tina
5. sa nu confunde tentativa de impacare cu un "birthday sex", dar asta o sa vezi dupa

eu zic ca merita sa incerci! ca sa nu ramai cu "oare cum ar fi fost", succes!

| Kandy17 a răspuns:

Daca a fost ceva serios intre voi, si intr-adevar a avut sentimente fata de tine ( sau mai are ) cred ca va fi impresionat big grin