| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU, stiti ca vine ziua indragostirilor si as vrea sa va cer o parere happy m-am gandit ca sa ii fac o surpriza iubitului meu si sa ii aranjez asa dragut cu petale de trandafiri, un vin, lumanarele si asa mai departe, ceva dragut numai pentru noi 2. Problema este ca nu am cum sa fac asta acasa pentru ca si el si si eu stam cu parinti si nu o sa fim singuri nici unul, este prea deplasat sau ciudat sa inchiriez o camera la o pensiune din oras sau ceva? astept raspunsuri :-s

1 răspuns:
| anadolshe a răspuns:

Eu asi zice sai cumper o felicitare 1 la maa fetele primesc cadouri de la baieti nu invers si 2 un sarut face cat o mie de cuvinte