| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU, stiti ca vine ziua indragostirilor si as vrea sa va cer o parere happy m-am gandit ca sa ii fac o surpriza iubitului meu si sa ii aranjez asa dragut cu petale de trandafiri, un vin, lumanarele si asa mai departe, ceva dragut numai pentru noi 2. Problema este ca nu am cum sa fac asta acasa pentru ca si el si si eu stam cu parinti si nu o sa fim singuri nici unul, este prea deplasat sau ciudat sa inchiriez o camera la o pensiune din oras sau ceva? astept raspunsuri big grin:-s

9 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pff.nu prea ai cum sa faci. De fapt nu ai unde. Decat sa faci intr-un fel sa dispara parintii.ori ai tai, ori ai lui. Sau sa vorbiti cu vreun prieten.dar nu stiu! Mai sunt cateva zile, deci grabeste-tee! si gandeste-te

| Corina2 a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Deci ideea cu camera nu e prea bunastraight face?

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru Corina2):

Nu e deplasat sa inchiriezi o camera, iti dai seama ca ar fi si mai mare surpriza, dar cred ca te duce cam mult.

| Corina2 a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Nu e prima data pentru noi.numa ma gandeam ca poate e putin ciudat.asa parca am o retinere nu stiu de celaughingstraight face

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru Corina2):

Nu stiu fata, cum crezi tu! Eu sunt cu prietenul meu de 2 ani de zile impreuna si tot la fel ma gandeam sa fac.Parca sa ii fac cadou un ceas sau un parfum etc.m-am plictisit eu.E frumos asa mai romantic. Chiar nu stiu ce sa zic, era frumos si daca inchiriati undeva o cabana la munte sa fiti doar voi 2. dar si in oras e calumea!

| Corina2 a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Mersi mult pentru sfaturi, si sa va tina cat mai mult big grin:*

| doc69 a răspuns:

Ziua indragostitilor ar trebui sa fie in fiecare clipa.din ce spui realizez ca iti doresti o cina romantica.plecati in excursie si prinzi in interval si ziua indragostitilor. oricum un sarut fierbinte si lumina ochi in ochi face cat toate cinele romantice.dar, e nevoie si de ele

| Corina2 a răspuns (pentru doc69):

In excursie o sa mergem prin martie, acum vroiam ceva numai chiar in ziua aia, sa fim noi doi.si atat. Multumesc de sfaturihappy

| doc69 a răspuns (pentru Corina2):

Succes...