| Radandam a întrebat:

Fetele de 19-20 de ani au dorința sexuala mai mare decât cele mai în vârstă? Adică se excita mai repede decât una de 30+ sa zicem?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, dorinta sexuala la fetele de 19-20 ani este mai mare decat la cele trecute de 30 ani.

| NoisyLight a răspuns:

Greșit. Personal, pariez mereu pe 30+. N-am cum să pierd. Puștoaicele sunt mai mult curioase.

| Radandam explică (pentru NoisyLight):

Parca nu le mănânca pe puștoaice la 19 ani dacă urlă in ele hormonii laughing)

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

La 19 sunt mai timide si nu faci mare lucru
La 30 sunt sigure pe ele
dar le pacalesti mai greu

| Paulyka36 a răspuns:

Depinde,la 30+ ești încă activ sexual la 'capacitate maxima'.

| Radandam explică (pentru Paulyka36):

Adică la 19 ani ma refer, nu urlă mai mult hormonii cum sunt în cazul băieților la vârsta asta?