| StewartCassie a întrebat:

Fetele, sa zicem ca ati avut un iubit. Il credeati cel mai bun, cu voi era timid, se comporta frumos iar mai tarziu vedeti ca de fapt nu e asa. Va inseala, iar in fata va saruta si va imbratiseaza. Ce faceti ca sa-l raniti la orgoliu? happy Hai frumoasele mele, am incredere in voi ca sunteti diabolice kiss Primiti si funda big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur şi simplu îl tratezi cu indiferenţă. Asta îl va răni, oricât de puternic ar părea.
Bărbaţii ca el nu merită nimic! Nu merită să-ţi pierzi timpul gândindu-te la dânsul, nu merită să-i răspunzi la telefon sau la mesaje, nu merită să te mai uiţi la pozele cu el, cu voi doi.
Pur şi simplu, îl scoţi definitiv din inima şi capul tău!
E greu, dar nu imposibil. Şi, evident, timpul le rezolvă pe toate!

| StewartCassie explică (pentru anonim_4396):

Stiu, dar chiar vreau sa aud un motiv: De ce? Si oricum, daca suna ii raspund, ma comport normal ca sa nu vada ceva. Cand ne vedem fata in fata atunci imi dau drumul. Corect? Prima mea relatie de durata, si a esuat... cam doare...

8 răspunsuri:
| unknøwn a răspuns:

I-o sugi şi după aia pleci acasă, fără să se termine.

| VreauMiere a răspuns:

Pai eu una sunt boxerita de aproape 12 ani. Cand fostul m-a inselat cu o curva l-am batut rau de tot, a stat 3 luni la reanimare. Pot sa iti zic ca acum nu ma baga in seama, cand sunt mai multi oameni pe strada trece pe langa mine ca si cum nu m-ar cunoaste, dar odata cand nu mai era nimeni pe strada m-a ocolit (cred ca de frica rolling on the floor).

| simplu0 a răspuns:

Pai daca te inseala de ce nu ii faci si tu la fel lui?laughing De ce nu faci si tu ce face el? laughing big grin

| StewartCassie explică (pentru simplu0):

Pentru ca nu sunt genulwinking Nu vreau sa fac la fel.

| angel_4561 a răspuns:

Cred ca Justicesweet merita funda, DAI-O

| Justicesweet a răspuns:

Draga mea, iti voi fi fidela :*. Si mie mi s-a intamplat sa iubesc pe cineva, sa cred ca si el ma iubeste, insa a doua zi sa ma faca proasta. Doare, dar nu trebuie sa o arati. Ramai puternica! Esti fata, nu o jucarie! In primul rand, nu il baga deloc in seama. Desparte-te de el printr-un simplu cuvant, urat de toti baietii: ''Adio''. Simplu, nu? Nu te lasa intimidata de el! Nu era bun pentru tine! Cauta un baiat adevarat. Nu ii face in ciuda! Asta ar arata ca esti slaba, iar tu nu esti asa! Tu esti unica si speciala! Succes, draga! >big grin

| StewartCassie explică (pentru Justicesweet):

Da, nici eu nu sunt de acord cu ''facutul in ciuda'', ar inseamna ca sunt usuratica. Cand am zis ca sunteti diabolice, am glumitlaughing Dar stii, nu pot nici sa-i zic adio asa, fara sa stiu macar un motiv. Mi se pare nedrept pentru ca eu nici macar nu ma gandeam la alt baiat, iar el a facut ce a facut(bine, nu a facut dar a vrut, am citit ce i-a scris el unei fete). Si ce-i mai rau, toata lumea il crede bun, baiat cuminte si uite ca nu-i asa. Parintii mei stiau de noi, dar imi e rusine mie sa le spun ce face el...