| Sfinnx a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti.Ce va imaginati/ce credeti/ce imagine va faceti atunci cand vedeti un baiat ca isi saruta prietena si se comporta frumos cu ea, o imbratiseaza etc?

6 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Ar trebui sa imi imaginez ceva?

| mont a răspuns:

Ma bucur ca exista persoane fericite, baieti care au/isi permit sa aiba prietena, ma mai gandesc ca probabil risca sa ii prinda parintii. Sigur poate as gandi altfel daca as avea prietena. Nu mi se pare nimic anormal insa sa vad astfel de scene prin oras.

| Nagh_Mark_1997 a răspuns:

Pai depinde, mie in momentul de fata m-i se pare naspa, deoarece sunt singur, dar cand eram impreuna cu cineva, m-i se parea ceva absolut normal

| Cipa0810 a răspuns:

In caz că, nu avem prietenă şi vedem asta, mulţi gandim "Oi dă pl me, eu n-o s-am niciodata pretenă!", sau "Cum să-l ia bă pă ăla?"... pe scurt, cei mai mulţi avem sentimente de gelozie când vedem asta. Asta a fost părerea mea, sper că ţi-am fost de folos, bye...
P.S.big grine ce ai vrea să ştii aşa ceva?

| Sfinnx explică (pentru Cipa0810):

Pai da ..ptc prietenul meu e cam timid cu mine in fata prietenilor si baga mereu motivul ca ii e lene dar eu cred ca ii e rusine sa nu`si strige imaginea in fata celor din jur sau ii e frica de parerea altora...ba poate ala ma crede prea fatalau ca o sarut, sau prea copil, imatur ca ii vorbesc mai calm si frumos, etc. nu stiu ce gandesc baietii de aia intreb.ca poate asta ar fi o pb pentru el :\

| Sfinnx explică (pentru Sfinnx):

El mereu incearca sa faca pe durul..asta la scoala vorbind..cam asa se comporta in colectiv.