| Briosaaa a întrebat:

Ce faceti cand sunteti tristi, raniti, dezamagiti?

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

Pai la mine nu exista tristete fara nervi, deci cand sunt trista automat sun si nervoasa iar ca sa ma descarc ma inchid in baie sau la mien in camera si planng pana ma calmez. Dupa ce ma clamez ascult melodii triste iar daca nu mi`e somn ma uit la asta si`mi trece supararea (partial) :http://www.youtube.com/watch?v=XhXPtCM4ymo... sau video asta ma face sa`mi amintec ca viata e frumoasa si ca prin magie tristetea dispareee

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

De obicei încerc să-mi revin din stare dar depinde şi cât de mult m-a afectat sau m-a influenţat ceea ce s-a întâmplat că bănuiesc că eşti trist cu un motiv. Ascult muzică de obicei sau încerc să fac orice ce mă deviază de la starea mea. Sau vorbesc cu oricine despre chestii banale cum ar fi acum ce urât e afară. Răspunde la întrebări pe TPU happy, dacă eşti tristă.

| traficanta a răspuns:

Ma culc straight face ori ma uit la un film ca sa uit de probleme, fac ceva care sa`mi distraga atentia de la acel lucru sigh

| Диана a răspuns:

Pai depinde...laughing De exemplu daca sunt trista si vreau sa-mi revin, sa fiu din nou happy, o sun pe prietena mea cea mai buna si ma face ea imediat happy laughing. Daca nu vreau sa-mi revin, ascult melodii de tristi laughing, ma uit la filme lacrimogene laughing sau desenez/pictez big grin Tu ce faci cand esti trista?

| medgirl a răspuns:

Vorbesc cu mama sau dorm!

| alone a răspuns:

Pai dac st ft suparata asc ceva muzicaa trista sau mauit la un film ft trist ca sa pot sa plang, asea ma descarc dupa dorm cateva ore si ma trezesc mai bine! nu tine intodeauna!

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Ascult muzica sau ma uit la un film...incerc sa'mi distrag atentzia si sa uit asta dupa ce ma descarc desigur vorbind cu o persoana sau vorbind singura chiar, plangand(depinde de situatie), iar apoi imi revin imediathappy

| oblivion95 a răspuns:

Ascult muzica buna, citesc sau ma uit la o emisiune de divertisment/comedie