| PurityBecameBlasfemy a întrebat:

Fetele voi faceti oral?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu pe cine faci curve, @PIMP?
Vezi cum vorbești și nicio femeie nu este obligată la sex oral, în caz contrar vorbim de perversiuni sexuale cu consecințe legislative penale!
Pa, pa.

| liviu42 a răspuns:

Marea majoritate o fac cel putin o data in viata din curiozitate.

| Ellenna a răspuns:

Fiecare fata, femeie va incerca la un moment dat, macar din curiozitatewinking! ma rog, ca unele apuca sa se experineteze de la 10-11 ani, asta e partea a2a thinking

| тecнιннιlα a răspuns:

Exista doua tpuri de femei: cele care recunosc si cele care nu recunosc. happy

Răspuns utilizator avertizat
| nekokami a răspuns:

Depinde.de ce umor sunttongue

Răspuns utilizator avertizat
| Hulya a răspuns:

Normal ca nu. Depinde de fiecare laughing. LoL. Succes :].

Răspuns utilizator avertizat
| PurityBecameBlasfemy explică:

Yuku buna intentie...sex oral.its some good thing

| PurityBecameBlasfemy explică:

Rrrrr am 16

| Linoleu a răspuns:

95% dintre fete fac oral si nu este nimic rusinos in asta...procentajul este valabil si pentru baieti asa ca nu'i bai!

| LiiiveLaughLove a răspuns:

Never! laughing

| AthBabe a răspuns:

De ce nu? Si poate fii mai tare decat cel normal..parerea meabig grin Tu ai incercat? Cum ti s-a parut?