| Bogdan_Rares_1980 a întrebat:

De ce voi fetele faceti sex oral? intrebare doar pentru fete, baietii va rog fara mistouri, astept 3 variante de raspuns per raspuns

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Stiu ca nu asteptai raspunsuri si de la baieti, dar o sa scriu totusi. La un moment dat, o fosta prietena mi-a spus ca trebuie sa mi-o suga, ca nu se mai poate abtine. Concluzia...le place frate, asa cum ne place si noua sa le dam lor limbi.

| mona a răspuns:

Nu toate fetele fac sex oral[sunt si fete care spun ca nu au facut niciodata asa ceva si ele sug de rup], sunt si fete care pur si simplu le dezgusta tipul asta de sex dar sunt si fete care o fac si le place mai mult ca sexul normal

| Bogdan_Rares_1980 explică (pentru mona):

Reciteste intrebarea mea, lunona a inteles, multumesc

| mona a răspuns (pentru Bogdan_Rares_1980):

Da....am raspuns un pic aiurea[am luat problema din alt punct de vedere si cred ca raspunsul corect la dat,, lunona,,

| Bogdan_Rares_1980 explică (pentru mona):

Poate ai alte 3 variante de raspuns

| h3r a răspuns:

Nu toate sunt adepte sexului oral.
Cele care il practica, o fac pentru ca : 1. Le place, iar asta cu conditia de a primi si ele ceva in schimb.
2. O fac "din obligatie", zic ele, pentru a-si multumi partenerul, acesta ramanand langa ele( Asa considera ele, oricum dupa el o sa spuna "mi-a supt-o). Si aici ma refer la pustoaice fraierite si naive.

Take care.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza ca li se fac cunilingus si nu vor sa ramana datoare

| Iunona a răspuns:

Sunt persoane carora le place sa faca sex oral partenerului. Ba chiar le excita asta. Si mai e si conceptia ca daca faci si primesti. Cam asta am auzit de cele mai multe ori din gura fetelor cu care pot discuta liber. O a treia varianta e cea in care faci sex oral ca sa iti faci partenerul fericit. Nu e o fantezie neobisnuita in zilele noastre.

| lucretian a răspuns:

Ca le place maciuca!

| DanyMadjer7 a răspuns:

Ai cele mai penibile intrebari...du-te si fa-ti un control ca saracul...ai vazut cam multe filme pornowinking